Zniżki na wydarzenia kulturalne u partnerów UŁ

Przypominamy, że na studentów, doktorantów i pracowników UŁ, a także posiadaczy Karty Absolwenta UŁ czekają zniżki na wydarzenia kulturalne. Kolejne przedstawienia, seanse filmowe i koncerty już są w kalendarium na kwiecień i maj. Lista instytucji, z którymi współpracujemy, wciąż się powiększa, dlatego warto śledzić naszą ofertę!

KALENDARIUM WYDARZEŃ

Aby skorzystać ze zniżek, wystarczy zalogować się w portalu, wybrać z kalendarza interesujące wydarzenie i zarezerwować bilety w niższej cenie.

Wiadomość ze szczegółami i potwierdzeniem rezerwacji zostanie wysłana na uniwersytecką skrzynkę pocztową. Z rezerwacją należy udać się do kasy wybranego teatru, kina lub klubu. Bilety zniżkowe kupuje się za okazaniem rezerwacji.

#KulturaUniLodz – partnerzy:

Kartę Absolwenta UŁ można zamówić bezpłatnie – wystarczy posiadać dyplom ukończenia dowolnego kierunku studiów licencjackich, magisterskich, doktoranckich, podyplomowych lub MBA Uniwersytetu Łódzkiego. O wydanie Karty mogą ubiegać się również absolwenci UŁ, którzy zdecydowali się kontynuować naukę na studiach II czy III stopnia. Po okazaniu jej w kasie wybranego teatru, kina lub klubu, można nabyć bilety  w niższej cenie.

Strefa Absolwentalista partnerów.

Portal kultura.uni.lodz.pl powstał, by podzielić się ze studentami i pracownikami UŁ kulturalnymi propozycjami w dobrej cenie. Współpracujemy z łódzkimi instytucjami kultury, które oferują zniżki na spektakle, koncerty, seanse filmowe czy festiwale. Wiele zniżek dotyczy również osób towarzyszących, można więc spędzić miło czas w większym gronie.

fot. Klub Wytwórnia